نماد اعتماد شما

logo-samandehi
موستلا استیک مرطوب کننده لب نمایش بزرگتر

موستلا استیک مرطوب کننده لب

محصول جدید

شماره پروانه بهداشت:9466394239322466

جزییات بیشتر

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


317,000ریال با ماليات

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

استیک مرطوب کننده موستلا حاوی کلد کرم Hydra Stick ، کرم تغذیه کننده و مرطوب کننده پوست می باشد که از پوست حساس لب ها و گونه ها در برابر عوامل محیطی مانند باد، سرما و املاح موجود در آب محافظت می نماید. این محصول دارای فرمول اختصاصی برای کاهش احتمال بروز واکنش آلرژیک بوده و به دلیل داشتن اندازه مناسب، به راحتی قابل حمل و استفاده می باشد.
 
استیک mustela حاوی کلد کرم می باشد که از لایه خارجی پوست محافظت کرده و آن را مرطوب می نماید. همچنین ترکیبات گیاهی به کار رفته در این محصول موجب نرمی و لطافت پوست می شوند. کرم هیدرا استیک موستلا حاوی کره شی آ می باشد که احساس خشکی و سوزش ناشی از تماس پوست با عوامل آسیب رساننده محیطی از قبیل سرما و باد را برطرف کرده و پوست را تسکین می دهد. همچنین حاوی روغن کرچک، ویتامین E، موم زنبور عسل، روغن های معدنی، روغن های گیاهی هیدروژنه و سرامید ها بوده که پوست حساس صورت کودکان را تغذیه می کند و از آن در بربر عوامل آسیب رسان خارجی محافظت می نماید. 

روش مصرف :
همیشه قبل از خروج از منزل و به ویژه در هوای خشک و سرد، استیک را روی لب ها، بینی، گونه ها و چانه و به طور کلی تمام نقاط بدون پوشش صورت کودک بمالید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

موستلا استیک مرطوب کننده لب

موستلا استیک مرطوب کننده لب

شماره پروانه بهداشت:9466394239322466

30 other products in the same category: