نماد اعتماد شما

logo-samandehi
نیل شیلدمحلول احکام بخش ومحافظ ناخن های شکننده ماوالا نمایش بزرگتر

نیل شیلدمحلول استحکام بخش ومحافظ ناخن های شکننده ماوالا

محصول جدید

چند برابر شدن استحکام ناخن قابل استفاده زیر لاک

کد بهداشتی
102201012024

جزییات بیشتر

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


460,000ریال با ماليات

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

مشخصه ها :
چند برابر شدن استحکام ناخن
موارد مصرف :
استحکام بخش و محافظ ناخن های شکننده
روش مصرف :
محلول شماره یک را روی تمام سطح ناخن ها بزنید و بگذارید خشک شود تا زمانی که یک حالت مشبک پدید آید. سپس محلول شماره دو را بزنید و صبر کنید تا کاملاً خشک شود. اگر هنوز سطح ناخن صاف نبود، دوباره از محلول شماره 2 استفاده نمایید. برای نتیجه بهتر از نیل اکتان به همراه این محصول استفاده کنید.
توضیحات :

ناخن های نرم به راحتی خم می شود و اصطلاحاً پاره می شود و نیاز به محافظت زیاد دارد. این مشکل معمولاً به دلیل کمبود ویتامین ها و مینرال ها در رژیم غذایی روزانه و یا بیماری پدید می آید. از نیل شیلد می توانید برای تقویت فیزیکی ناخن ها استفاده کنید.

برخی از افراد عادت به جویدن ناخن دارند و بیشتر این اتفاق در دوران کودکی می افتد. معمولاً علت اصلی این حالت مشکلات عصبی است. برای نتیجه دهی بهتر محصول ماوالا استاپ قبل از استفاده از آن از محلول دو فاز نیل شیلد استفاده نمایید.

ناخن های نازک راحت می شکنند و پوسته می شوند. علت اصلی این مشکل کمبود کلسیم، مواد معدنی و ویتامین ها در رژیم غذایی روزانه است. بیماری های شدید نیز ممکن است این حالت را تشدید کنند. نیل شیلد برای تقویت فیزیکی این نوع از ناخن ها توصیه می گردد.

ناخن از سه لایه مختلف تشکیل شده است. طبیعتاً لایه بیرونی بیشتر در معرض عواملی مانند آفتاب شدید، سرما و مواد شوینده و ... می باشد. این محلول از ناخن ها در برابر عوامل خارجی محافظت می کند، در نتیجه ناخن بازسازی می گردد و قدرت خود را باز می یابد و به راحتی نمی شکند و خرد نمی گردد. این محصول در زیر لاک ناخن نیز قابل استفاده

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نیل شیلدمحلول استحکام بخش ومحافظ ناخن های شکننده ماوالا

نیل شیلدمحلول استحکام بخش ومحافظ ناخن های شکننده ماوالا

چند برابر شدن استحکام ناخن قابل استفاده زیر لاک

کد بهداشتی
102201012024

3 other products in the same category: