نماد اعتماد شما

logo-samandehi
محلول استحکام بخش نوک ناخن های شکننده ونرم ماوالا سانتی فیک نمایش بزرگتر

محلول استحکام بخش نوک ناخن های شکننده ونرم ماوالا سانتی فیک

محصول جدید

محکم کننده نوک ناخن های نرم وجلوگیری از شکستن ولایه لایه شدن آن

کد بهداشتی: 102201012020

جزییات بیشتر

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


445,000ریال با ماليات

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

مشخصه ها :
محکم کننده نوک ناخن های نرم و جلوگیری از شکستن و لایه لایه شدن آن
موارد مصرف :
استحکام بخش نوک ناخن های نرم و شکننده و لایه لایه شده
روش مصرف :
لاک و یا هرگونه مواد روغنی دیگری را از روی ناخن ها پاک کنید. سپس محلول را از خط جداکننده ناخن به نوک ناخن بکشید (فقط لبه آزاد ناخن). دست ها را به مدت 1 دقیقه به سمت پایین نگاه دارید تا محلول جذب شود. از این محلول 2 بار در هفته تا زمانی که ناخن ها کاملاً محکم و سالم شوند استفاده کنید و پس از آن دو یا سه بار در ماه می توانید از این محلول استفاده نمایید. توجه داشته باشید که محلول به پوست زیر و یا اطراف ناخن ها مالیده نشود. در صورت بروز این مشکل، پوست را با پنبه مرطوب تمیز نمایید.
توضیحات :
ناخن های شکننده و حساس ورقه ورقه می شوند و می شکنند. این حالت معمولاً به دلیل کمبود مواد معدنی و کلسیم و یا تماس بیش از حد با آب و مواد پاک کننده صورت می پذیرد. لذا برای رفع این مشکل باید از محلول ساینتی فیک استفاده شود. 

ناخن های نرم به راحتی خم می شود و اصطلاحاً پاره می شود و نیاز به محافظت زیاد دارد. این مشکل معمولاً به دلیل کمبود ویتامین ها و مینرال ها در رژیم غذایی روزانه و یا بیماری پدید می آید. لذا برای رفع این مشکل از محلول ساینتی فیک برای نوک ناخن ها استفاده نمایید تا ناخن ها محکم شوند.

ناخن های آسیب دیده و شکننده برق خود را از دست می دهند و در مقابل ضربات انعطاف ندارند. علت اصلی ایجاد چنین مشکلی کمبود مواد مغذی در رژیم غذایی می باشد. تماس با مواد شوینده قوی نیز از دیگر عوامل پدید آورنده این مشکل است. لذا برای رفع این مشکل هفته ای یک بار محلول ساینتی فیک را به نوک ناخن ها بزنید.

ناخن های نازک راحت می شکنند و پوسته می شوند. علت اصلی این مشکل کمبود کلسیم، مواد معدنی و ویتامین ها در رژیم غذایی روزانه است. بیماری های شدید نیز ممکن است این حالت را تشدید کنند. لذا برای رفع این مشکل از محلول ساینتی فیک برای نوک ناخن ها استفاده نمایید تا ناخن ها محکم شوند.

محلول ساینتی فیک با نفوذ به داخل صفحه ناخن، اتصالات لایه های آن را بازسازی کرده، استحکام ساختار ناخن را به آن باز می گرداند.
1 بطری 5 میلی لیتری برای 100 نوبت استفاده، کفایت می کند.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

محلول استحکام بخش نوک ناخن های شکننده ونرم ماوالا سانتی فیک

محلول استحکام بخش نوک ناخن های شکننده ونرم ماوالا سانتی فیک

محکم کننده نوک ناخن های نرم وجلوگیری از شکستن ولایه لایه شدن آن

کد بهداشتی: 102201012020

3 other products in the same category: