نماد اعتماد شما

logo-samandehi
شامپو تقویت کننده وضدریزش مو کلوران نمایش بزرگتر

شامپو تقویت کننده وضدریزش مو کلوران بزرگ

محصول جدید

حاوی عصاره کنین که باعث رگزایی وافزایش گردش خون مویرگی میشود.

شماره پروانه بهداشت:1068806263068896

جزییات بیشتر

با خرید این محصول شما می توانید تا 1 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 1 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 5,000ریال.


1,090,000ریال با ماليات

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

مشخصه ها :
- تحریک مؤثر پیاز مو
- حاوی کینین و ویتامین های B
- جلوگیری از ریزش مو
موارد مصرف :
شامپوی ضد ریزش مو حاوی عصاره کینین
روش مصرف :
شامپو را به مقدار مورد نیاز به موها مالیده و پس از ماساژ ملایم آبکشی نمایید.
توضیحات :
قدرت پوست درخت گنه گنه در تقویت موهای شما :

پوست درخت سین کنا Cinchona یا گنه گنه که در آمریکای جنوبی یافت می شود و بومیان آمریکایی از آن به عنوان دارویی شفا بخش استفاده می کردند، حاوی کینین می باشد. کینین، آلکالوئیدی است که با دارا بودن عوامل محرک و ترمیم کننده، از ریزش مو پیشگیری می کند.


مشخصات محصول :

1 - ماده مؤثری ارزشمند برای درمانی اثربخش : لابراتوارهای پیر فابر، کینین یا عصاره گنه گنه را به دلیل قابلیت بالای این ماده در افزایش گردش خون، به عنوان یکی از ترکیبات دینامیک و سودمند در اختیار دارند. این ماده که از پوست درخت سین کنا گرفته می شود، در گردش خون مویرگی پوست سر (اسکالپ) بسیار مؤثر است که برای رشد مو لازم می باشد.

2 - بیشترین میزان تمرکز کینین قرمز : سین کنای قرمز نوعی گنه گنه ی گرمسیری آمریکای جنوبی است که می تواند تا ارتفاع 60 فوت رشد کند. این نوع کینین قرمز موجب جذب بهتر مواد مؤثری می شود که رشد مو را تسهیل می کند.

3 - آیین برداشت محصول : به منظور حفظ مراحل طبیعی رشد این گیاه، تنها درختان بالای 6 سال از نواحی گرمسیری دره های کوردیلرای منطقه آمازون شرقی برداشت می شوند. تنه این درختان در معرض نور خورشید خشک می شوند.

4 - فرایند ترکیب کارامد این ماده مؤثر : لابراتوارهای کلوران، عصاره کینین یا جوهر گنه گنه را در سایت فراوری تارن (Tarn) - واقع در جنوب فرانسه - دریافت کرده تا آن را با مواد مؤثر دیگر همانند کلئوم (Cleome) و ویتامین B ترکیب نمایند. در نتیجه کمپلکس های قوی برای جلوگیری از ریزش مو تهیه می شوند.

5 - لازمه هر مرحله : مجموعه محصولات مراقبت از موی کینین، به منظور تضمین بازدهی مطلوب تحت شرایط درماتولوژیک به دقت کنترل و بازبینی می شوندو این فراورده ها استحکام، درخشندگی و حیات مو را تأمین می کنند.


لابراتورهای پیرفابر از سال 1961 تاکنون رابطه ای دوستانه با دنیای گیاهان داشته است. موسس گروه پیرفابر در دوران ترقی و پیشرفت محصولات کلوران، عزم خود را در جهت ارتقا سطح استانداردهای محصولات خود بیش از پیش جزم کرده است. لابراتورهای ما از مرحله کاشت گیاهان تا تولید محصول نهایی، از یک استاندارد بسیار بالا به نام فرآیند فیتوفیلیر پیروی می کنند.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

شامپو تقویت کننده وضدریزش مو کلوران بزرگ

شامپو تقویت کننده وضدریزش مو کلوران بزرگ

حاوی عصاره کنین که باعث رگزایی وافزایش گردش خون مویرگی میشود.

شماره پروانه بهداشت:1068806263068896

17 other products in the same category: